Kolloidal Altın Suyu

kolloidal altın suyu

Kolloidal Altın Suyu

Kolloidal altın suyunu biliyor musunuz? Vücut hücrelerinde bulunan asimile edilmiş nano parçacıkları oluşturmak için kullanılır. Peki, kolloidal altın suyunu ne amaçla kullanmalıyız?

Kolloidal gümüş suyunun aksine kolloidal altın suyu antiseptik olarak kabul edilmez. Altın nano parçacıkları, bulaşıcı hastalıktan ziyade otoimmün hastalıklara ve kansere karşı koruma sağlar.

Kolloidal altın suyu, artrit ve bursit olanlarda ağrı ve şişliği hafifletmek için anti-inflamatuar güçlere sahiptir. Yaşlanmaya karşı, yüksek IQ ve epifiz bezini geliştirme olanaklarını sağlamak için glandüler sistemleri canlandırır. Kolloidal altın suyu, epifiz bezine enerji yönlendirir ve böylece elektromanyetik alanlar vücudun enerji akışını iyileştirir. Altın, tarihte sindirim bozuklukları, dolaşım bozuklukları, depresyon, obezite ve yanıkların tedavisinde kullanılmıştır. Endorfin benzeri hormonların yanı sıra mitokondriyal antioksidan enzim süperoksit dismutaz için bir katalizördür. Son zamanlarda nano partikül altın, anti-tümör etkisi bile göstermiştir.

Altın, sağlık koşullarımızı iyileştirmek için etkili bir yoldur. Kolloidal gümüş suyu gibi kullanılır. Dilaltınızda tutun ve daha sonra yutun. Tabi kullanmadan 20 dakika önce ve 20 dakika sonra bir şey tüketilmemelidir. Kolloidal altın suyu kullananların vücudu zinde olur, zihinsel netlik kazanır ve odaklanması artar.

Unutkanlık gibi zihinsel beyin fonksiyon bozukluklarını tedavi etmede, IQ’nun arttırılmasında kolloidal altın suyu kullanımı başarıyla sonuçlanmıştır. Uykusuzluğa, yorgunluğa iyi gelmektedir. Vücudun sıcaklık dengeleme mekanizması; özellikle titreme, kızarıklık ve gece terlemesi gibi durumlarda altın ile dengelenir. Glandüler sorunlar, işlev bozukluğu, hormonal dengesizlikler, otoimmün hastalıklar, sedef hastalığı, şişmanlık, sindirim sistemi bozuklukları, uyuşturucu ve alkol bağımlılığı, artrit ve diğer eklem iltihapları, depresyon, hipertansiyon, kas gerginliği, düzensiz kalp ritimleri, cinsel işlev bozukluğu, kanser; kolloidal altın suyunun kullanım alanlarından bazılarıdır.

Uygulamalar ve Araştırmalar

 • Paracelsus “Altın dâhil olmak üzere metalik minerallerden başarılı ilaçlar geliştirmiştir.”
 • Shuwen Zeng, Ken-Tye Yong, Indrajit Roy, Xuan-Quyen Dinh, Xia Yu, Feng Luan “Biyo algılama uygulamaları için işlevselleştirilmiş altın nanopartikülleri üzerine bir inceleme”
 • Michael Faraday “Altının ışıkla deneysel ilişkileri ve aktivitesi”
 • Dr. Farber “Mikro Silver Bullet” kitabı; Kolloidal Altın Suyu Deneyimi
 • Dr. J. A. Lathoud “Materia Medica” kitabı; Kolloidal Altın Suyu Açıklamaları
 • Dr. Edward Henry Ochsner “Antikanser aktivitesi hakkında kolloidal altın suyundan bahsetti”
 • Dr. Richard Holliday “Minik altın taneleri, prostat kanserinin tedavisinde de kullanılıyor. Altın X ışınlarını geçirmez. Bu yöntem, çok iyi odaklanarak, sadece kanserli hücreleri hedef almaktadır.”

10 Yorum

 1. irfan çökel

  merhaba. hastamız 50 yaşında. 2 yıldır glioblastoma 4. evre. 2 kez ameliyat oldu. şu an 1 aydır sesi kısık. yutağı zorlanıyor. sağ gözü görmüyor. omur iliğe geçti ışın aldı. yürümesi de sıkıntılı. tavsiyeniz varsa bana lütfen ulaşır mısınız. teşeekkür ederim. irfan çökel. 0544 *******

 2. Piyasa da bin turlu uckagitci var verelim alalim da bu acaba gercekten ise yarar mi orijinal mi ? Siparis ettikten sonra zeytin yagi zencefil karisimi bir sey gelmez degil mi? Siparis edip kullanan var mi arkadaslar

  1. herbalist

   Fatih bey, 10 senedir bu sektörde bulunan bir firmayız ve yerimiz adresimiz belli. Dilerseniz buyrun mağazamıza gelin görüşelim. Adresimiz: Hürriyet Mah. Beşyüzevler Cad. No: 83 (Ali Fuat Başgil Tramway Durağının 100 metre ilerisi) Gaziosmanpaşa / İstanbul.

 3. zehra

  Merhaba. Altin suyunu tam olarak nasil kullanacagiz. Dil altinda tutun demissiniz ama sıvı oldugu icin tam olarak neyi kastettiginizi anlayamadim. Gunluk ne kadar kullanmamiz lazim. Bi ölcu verebilirmisin

 4. Ahmet taskin

  Slmlar..kizim beyin tumorunden ameliyat oldu ve yuruyeliyor konismasi ve sag tarafinda felc var.tumor .1 cm buyuklugunde hala duruyor ense ve beyin arasinda….kemo terapi uygulaniyor
  Aceba bu yararli olurmu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir