Sarımsaklı Bitkisel Aromatik Su

sarımsaklı bitkisel aromatik su

Sarımsaklı Bitkisel Aromatik Su

Yeni İsmi: Geven Otlu Bitkisel Karışım

Sarımsaklı Limonlu Karışım

1- Tüm damar iltihaplarını tedavi eder. Tıkanan kılcal toplar ve atar damarları açar. Damar sertliklerini ve hipertansiyonu önler. Kalp krizi riskini azaltır.
2- Kolesterol ve lipidi düşürür. Zararlı yağların yakılmasını sağlar, kilo verdirir. Bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağlar. Karaciğer yağlanmasında etkilidir. Hepatit A-B-C ve tüm deri rahatsızlıklarına iyi gelir. Vücuttaki şeker oranını düşürür, Tip 2 diyabete karşı oldukça etkilidir ve pankreasın yenilenmesini sağlar.
3- Böbrek hastalıkları ve safra taşlarını eritir, idrar söktürür. Vücuttaki şişkinliği yok eder ve dokularda ödem oluşmasını engeller. Guatra, tiroit ve lenf bezine karşı etkilidir. Bağırsak ağrılarını (iltihaplarını) dindirici ve basur büzücü etkisi vardır.
4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor. Bakteri enfeksiyonları ve mantarlara karşı anti mikrobal etki gösteriyor. Kurt ve parazitlere karşı etkilidir. Tüm deri hastalıklarında etkili olduğu kabul ediliyor.
5- Tüm romatizmal iltihabı önler, her tür romatizmal ağrıları dindirir ve kireçlenmeyi önler. Eklem yüzeylerinin yenilenmesini sağlar ve her türlü ağrıyı keser.
6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerini yeniler, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri refleks hızını arttırır, felç, inme ve vertigo riskini azaltır.
7- Vücudun bağışıklık sistemini son derece mükemmel hale getirir ve her türlü alerjiyi, özellikle de damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden engeller. Miyom, kist, kadın ve erkek hastalıklarına ve kanser oluşumlarına karşı tüm vücudu korur.

8- Öksürük, boğmaca, tahrişli öksürük, bronşit, nefes darlığı, astım ve akciğer tüberkülozu gibi solunum organı hastalıklarında kullanılmaktadır.

9- Kanser tedavisinde kötü huylu hücreleri yok ettiği ortaya çıkmıştır.
10- Kanser hücrelerinin büyümesini yavaşlatmada limon ağacı bileşenleri, antioksidan ve anti-kanser donanımlara sahiptir.

Araştırmalar

Adriamycin adlı bütün dünyada genellikle kemoterapide kullanılan
ilaçtan 10,000 kat daha iyi olduğu gösterilmiştir. Sadece kötü huylu kanser hücrelerini yok ediyor ve sağlıklı hücrelere hiçbir menfi etkisi bulunmuyor. Bu bilginin alındığı kaynak gerçekten büyüleyici: Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden birinden öğrenildiğine göre; 1970’ten beri 20’den fazla farklı laboratuvarda test edilmiştir ve sonuç olarak; Uzmanlar bu kürün özellikle otuzunu aşmış insanlar tarafından kullanılmasını tavsiye etmiştir. Sigara ve alkol tüketenlerin bu kürü kullanmaları daha elzemdir. Bu kürün kullanımında dikkat edilecek bir diğer unsur düşük tansiyonu olanların bu kürü kullanmamalarıdır. Çünkü bu kür tansiyonu bir miktar düşürmektedir. Midesinde reflü olan hastaların zeytin yağlı kudret narı ile kullanmaları tavsiye edilir. Kan inceltici ilaç alanlar ise bu kürü kullanmadan önce doktorlarıyla görüşmelidir. Bilim adamları bu kürün yılda iki kere kullanılması gerektiğini söylemektedirler.

Bu faydaları açıklayanlar Rus bilim adamlarıdır. Buna destek veren Türk bilim adamları da mevcuttur. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbi Biyokimya Klinik Şefi Prof. Dr. Necat Yılmaz ve özellikle Prof. Dr. Erol AVŞAR’ın anlattıkları, karışımı çok daha değerli kılıyor. Şimdi de ABD’de uygulanmaya başlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir